Długie włosy

Sylwestrowa noc wymaga odpowiedniego przygotowania. Wybrać trzeba nie tylko sposób jej spędzenia, miejsce i kreację, ale także fryzurę. Sposób uczesania powinien być dostosowany nie tylko do rodzaju kreacji, ale przede wszystkim do kształtu twarzy.

Oczywiście, w zależności od tego, jakiej długości włosy mamy, a także jakiego rodzaju są to włosy, możemy wyczarować na swojej głowie prawdziwe oryginalne fryzjerskie działa sztuki. Szczególnie dużo możliwości mają panie posiadające długie włosy. W przeciwieństwie do pań z krótkimi włosami, mogą one pozwolić sobie na różnego rodzaju upięcia i nawet bardzo wymyślne fryzury.

Gdy włosy są nie tylko długie, ale także gęste, możemy nimi wręcz zawojować świat i wyczarować prawdziwą królewską fryzurę na sylwestra.

Fryzur dla długich włosów jest bardzo dużo. Mogą to być fryzury proste, fryzury z grzywką, z przedziałkiem. Dużą popularnością nadal cieszą się włosy wyprostowane, jednak do łask powracają także loczki i delikatne fale. Włosy pofalowane można upinać na różne sposoby, używając do tego wsuwek, a także spinek typu swinky, dzięki którym możemy stworzyć proste, ale bardzo efektowne fryzury na sylwestrową noc. Loczki są niezwykle kobiece i pasują niemal do każdego typu urody, a także kreacji. Jeśli nasza suknia jest skromna, możemy pozwolić sobie na prawdziwą burzę loków, jeśli natomiast nasza kreacja jest ozdobiona falbankami, cekinami i innymi dodatkami, wystarczą delikatne fale.

Jeśli włosy są zadbane, możemy je także po prostu związać w kucyk, który idealnie pasuje do każdego rodzaju kreacji. Z długich włosów można jednak wyczarować prawdziwe cuda. Są nimi oczywiście różnego rodzaju koki i upięcia. Tego typu rozwiązania doskonale pasują do eleganckich, wytwornych kreacji. Dodatkowo możemy je ubogacić różnymi ozdobami do włosów, kwiatami i spinkami.

Oczywiście długie włosy, to także pewien problem. Jeśli są one dodatkowo gęste, to musimy zadać sobie pytanie, czy nasza fryzura wytrzyma całonocne szaleństwo. Nawet najlepszy lakier do włosów może bowiem nie dać nam gwarancji, że misternie ułożona, szałowa fryzura nie rozpadnie się jeszcze przed wybiciem północy.